Flexi Wood Lazer Ahşap İşleme Makinesi

Çalışma Ebatı: 120×240 cm (Özel Ölçü İçin Arayınız!)

Lazer Güçleri : 150, 250, 350 watt olarak seçebiliriz.

Ahşap lazer işleme süsleme makinesi olarak kullanılabilecek mobilya, mutfak, gibi geniş ebat lazer çalışması gereken firmaların ihtşyacına nefes olacak yeni nesil full otomasyonlu lazer sistemidir. Çalışma ebatları 120×240 cm olarak çift tablo yada kayar tablo olarak kaliteli hatasız desen ve yakma yapılabilmektedir. Flexi wood lazer bir giotto lazer sisteminin otomasyon yapılmış halidir. Özellikle PVC kaplama yapan kapı,kapak, masa gibi geniş ebat çalışan firmalara çözüm üretmek amaçlı üretilmiş bir modeldir.

Çalışma prensibi olarak geliştirilmiş olması 120 x 120 cm tek seferde çalışabilmektedir. 240 cm uzunluğundaki bir kapıyı 2 seferde hatasız olarak desenleri birleştirerek lazer desen baskı yapılabilmektedir. Aynı cihaz bant akarken lazer markalama yapabilme yeteneğine sahiptir. Fly mode (alt tablo  akarken markalama yapabilen) olarak adlandırılan bu özellik ile kesintisiz 240 cm lazer desen baskı yapabilirsiniz. Yada örneğin 60×60 cm kapakları 4 parça halinde masaya yerleştirebilir ve tek tek otomatik olarak lazerin altına tablo kapakları taşır ve lazer baskı işlemini yapar.

FLEXI WOOD LASER

AHŞAP İŞLEME MAKİNESİ

Flexi Wood Lazer 120×240 cm Çalışma alanı
150(220), 250(320), 350(450), 450(600) watt güçlerinde
Çalışma Sistemi: Blok Blok, Fly Mode Akar Bant, Resim ve Vektör çalışabilir

Flexi Wood Lazer Video

Flexi wood lazer ahşap üzeri lazer desen kazıma, desen yakma, gravür, oyma, süsleme, resim baskı vb işlemleri yapabilir. Şunu ifade etmek gerekirse lazer lazıma yada eskitme naturel olarak çalışma yaptığından piyasada çok kabul etmiştir. Tasarımcılara yeni bir soluk getiren flexi wood aynı mobilyada istenildiğinde modern istenildiğinde eskiye bakan  tasarımlar (selçuklu motifleri, gravür vs) ile farklılıkları çok hızlı ve maliyetsiz yapabilirsiniz. Mobilya aksesuar imalatında da kullanabileceğiniz flexi wood lazer ile yapışkanlı ince malzemeler (sibu, ayna pleksi vb) ürünleri kesebilir. Kulplar üzerine desen lazer yakma ile dekorasyon yapabilirsiniz. Ayna ve cam üzerinde cam lazer kumlama, ayna lazer kumlama ile çok detaylı mükemmel ürünler elde edebilirsiniz. Son olarar lazer kumaş ve deride kullanarak takımlarınıza kombine yapma şansını verecektir. Kumaş ve deri üzerinde çok hızlı desen ve yakma yapabilmesi ahşap üzerindeki lazer desenin aynısını yada benzerini koltuk ve yastıklarda kullanarak müthiş bir kombinasyon sağlayabilir.