Sei Lazer Türkiye Yetkili Satış Temsilcisi www.seilazer.com 05337133444

SEI LAZER TÜRKİYE

Firmamız 1999 Dan itibaren SEI Lazer İtalya ile Tüm Ortadoğu ve Türkiye pazarında tek yetkili servis ve satış temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Sei Lazer genel olarak dünyada küçük ve orta ölçekli lazer kesim ve markalama sistemleri üreten dünyanın en büyük ve teknolojik firması olarak bilinmektedir.

Genellikle Türkiye pazarında Pleksi Lazer Kesim makineleri Sei Lazer Mercury ve Sei Lazer Nrgl modelleri  satılmaktadır.  

Galvo lazer sistemleri olarak Sei Lazer Giotto Galvo ve Sei Lazer I Scan modelleri satılmaktadır.

AAETUM, verdiği hizmetler ve geliştirdiği stratejiler ile sektörüne yön vermeye devam etmektedir. AAETUM, lazer teknoloji ürünleri sektöründe benzersiz deneyimi ve 20 kişilik satış ve teknik servis çalışanı ile oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

1995 yılında endüstriyel makineler alanında Türkiye’nin en iyi lazer makinaları hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulan  AAETUM  en ileri teknoloji ve mükemmeliyetçi yaklaşımının doğal bir sonucu olarak lazer makine sektöründe altın standardı belirleyici bir konum edindi.

AAETUM, makine sektöründe ‘’kaliteli hizmete’’ giden yolun dört temel unsurunu benimser;

Kaliteli ve Kalifiye Çalışanlar, Kapsamlı Eğitim, Geliştirme Odaklı ve Yenilikçi Yönetim ve İleri Teknoloji !

AAETUM, teknolojik alt yapıya verdiği önem ileri lazer teknolojisini sağlama prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen üretim firmalarına lazer teknolojisi ile lazer kesim, lazer oyma, lazer markalama ve lazer kazıma konusunda çözüm ortaklığını yürütmektedir. En yeni lazer teknolojileriyle donatılı lazer makinelarımızla ülkemizin lokomotifi olan ambalaj, otomotiv, tekstil, beyaz eşya, kuyumculuk, deri-ayakkabı, ambalaj, matbaa, plastik, savunma sanayi sektörlerinin temsilcileriyle teknoloji çözüm ortaklığı yaklaşımıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz. AAETUM, profesyonel çalışanları tarafından yapılan, inceleme ve çözüm ortaklığıyla birlikte ihtiyaca uygun makine modelini belirleyerek risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

 Dünyanın en ileri lazer kaynağı ve lazer makine üreticisi olan İtalya merkezli SEI SPA’nın Türkiye yetkili ve tek distribütörlüğünü yapmaktayız. Lazer makine modellerimizde masa cnc  ve galvo scan head tipi farklı güç ve ebatlarda CO2 ve YAG lazer sistemleri teknolojisi sağlanmaktadır. Kullanılan makine lazer güçleri CO2 lazer sistemlerinde 70-1500watt arası, Yag lazer sistemlerinde 15-120watt arasıdır

SEI Laser (www.seilaser.com)

Satış, teknik servis ve pazarlama hizmetleri ile Türkiye Tek Distribütörü olarak temsil ettiğimiz Ana Üretici olan Sei lazer, Dünya çapında 30 yıldır faaliyette ve konusunda dünya liderdir. Her zaman en ileri ve en performanslı sistemleri üreten öncü firma, masa (plotter) ve galvo tipi lazer sistemleri ve oem sistemler üretmektedir. 40’ın üzerinde ayrı model ve 5000’nin üzerinde tüm dünyada çalışan lazer sistemiyle Sei lazer firması gücü ve öncülüğü ile sektörlere yol gösterir durumdadır.

SEI LASER, lazer teknolojisine dayalı entegre çözümler tasarlar ve üretir: endüstriyel lazer sistemleri,
 OEM lazer sistemleri, dönüştürme çözümleri, arka ışık özümleri, her malzemenin kesilmesi ve işaretlenmesi için.

Pazar ihtiyaçlarına duyarlılık, SEI Laser Ar-Ge Departmanının mükemmel uzmanlığı,
 mükemmel mühendislik becerileri ve sanayileşme, geniş ürün yelpazesi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 Ayrıca, teknik ve ekonomik fizibilite çalışmaları, süreç danışmanlığı,
 Donanım ve Yazılım geliştirme, kurulum, devreye alma ve saha testi, 
yüklenici personel eğitimi, start-up üretimi, makinelerin teşhisi ve satış sonrası servis gibi geniş bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır.
makineleri incelemek için  http://www.seilazer.com/ adresinden inceleme yapabilirsiniz.
Necati SARIKAYA 0533 7133444

Sei Lazer Genel Video Türkiye Yetkili Satış Temsilcisi www.seilazer.com 05337133444