galvo lazer satılık giotto 2. el sahibinden

Galvo lazer satılık araştırı yorsanız doğru adrestesiniz. 18 yıllık galvo lazer tecrübemiz ile artık galvo lazerin handi işi yapacaksanız ona göre konfiğüre edebiliyoruz. Eğer mobilya çalışacaksanız geniş ebat ve markalama hızı yüksek olan makineye ihtiyacınız var. Galvo lazerin optiklemeleri buna göre yapılmalı , tek seferde geniş alan markalama yapabilmeli, Eğer satılık sahibinden galvo lazer arıyorsanız bizlerden yardım talep edebilirsiniz. 2. giottto galvo lazer fiyat yada fiyatları çok değişkenlik gösterir. Giotto galvo lazer piyasadan ikinci el olarak bulmuş iseniz alabilirsiniz. Bizden bakım ve kurulum için destek isteyebilirsiniz. Galvo lazer kesim işinde kullanacaksanız yeni modelleri önermekteyim. Son zamanlarda  3mm ahşap lazer kesim objeler imalatı yapılmakta, burada giotto galvo lazerin üstünlüğü hemen öne çıkmaktadır. Giotto galvo lazer hem markalama hem kesim yapabilen mükemmel bir galvo lazerdir.  Ayna pleksi kesim olarak nikah şekerleri, hediyelik eşya, magnet gibi pleksiden objeler kesimi yapılmakta.

Tekstilde yeni model satılık galvo lazer tercih edilmekte, 150 x 150 cm alanından kesim ve markalama (lazer resim kazıma, lazer dekorasyon, kazıma vb gibi işlemleri geniş ebatta yapılabilmesi, polyester kumaş pastal kesimi yapmaya başlanmıştır. Bundan dolayı yeni nesil giotto galvo 615 model ile pastal kesimi yada lazer kesim elbise üreten firmalar kullanmaktadır.

Ahşap promosyon için sadece markalama yada logo desen kazıma yapılacak ise satılık galvo fiyatları daha ekonomik olmaktadır. Giotto 608, 609, 612 modeller bu işlemi yapabilirler. Fakat işin içine lazer ahşap kesim giriyor ise galvo giotto 615 lazer önerilmektedir.  Galvo lazer kesim artık çok aranan bir özelliktir.

Necati SARIKAYA OLARAK 18 YILDIR GALVO LAZER SEKTÖRÜNDE TEKNİK YÖNETİCİLİK VE TEKNİK SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ yapmış bir yetkili olarak şunu ifade etmem gerekirse 2. el giotto galvo lazer almak istiyorsanız hiç çekinmeden alabilirsiniz. Sahibinden galvo lazer arıyorsanız bize ulaşın ve firma bilgilerini sizinle paylaşalım. Teknik ekibimiz makinenin son durumunu size rapor ederek gerçek fiyat ile alım yapmanızı sağlar. Kurulum ve servis firmamız tarafından profesyönelce yapılması galvo lazerin gerçek ömürlerine ulaşmayı sağlar.

Galvo lazer fiyat almak için giotto lazer mükemmel bir fırsat yaratır. Hep şu yanlış yapılmaktadır. Daha uçuz bir galvo lazer alayım. Bu çok yanlış. Giotto lazer 15 yılı aşkın ömrü, performansı , stabilitesi, arızasız sorunsuz bir makine olarak yıllara vurduğunuzda çok ekonomik galvo lazer sahibi olmaktasınız. Giotto galvo lazer üzerinde rofin sinar lazer tüp, 2 adet ışın uzatıcı (beam expender) 5 adet mercek sayesinde ince ve kalibreli lazer ışın, lineer (galvo motor) 30.000 divide edilmiş çok hassas motorlar sayesinde hassas kesim ve çok hızlı. Pofesyönel klimalı soğutma ile dışarıdan etkilenmeden sürekli çalışabilmesi vb nedenlerle giottogalvo lazer fiyatları çok gibi gözükse de performans ve uzun yıllara bölündüğünde aslında ucuz galvo lazer almış olursunuz.

Galvo lazer video seyretmek isterseniz www.galvolazer.tv adresinden sayısız videolar seyredebilirsiniz.

Ahşap galvo lazer video
Mobilya galvo lazer süsleme video
Tekstil kumaş kesim galvo lazer video
Cam & Ayna galvo lazer kumlama
Denim kot yıpratma rodeo bıyık galvo lazer video
Ayna Pleksi kesim galvo lazer video